•  

     

    Wedstrijdsecretariaat jeugd
    Kan je niet spelen, laat dit dan op tijd weten!
    Als je door ziekte, vakantie of een andere reden niet kan spelen geef dit dan zo snel mogelijk door. Doe dit uiterlijk donderdag voor 19.00 uur.
    Ellen Brouwer, e-mail: wedstrijdsecretaris.jeugd@diehaghe.nl
    Telefoonnummer: 06 34853507 


    wedstrijdsecretaris.jeugd@diehaghe.nl


    Mail of whatsapp is pas gelezen, als het bericht is beantwoord!

  • Opstelling voor 3 december 2022

    A1 verzameltijd in overleg met coaches
    Bjorn, Bram, Levi, Tijn, Tijn
    Anne, Do, Isabel, Karlijn, Zoë
    Coaches: Alex, Niels, Jolanda

    A2 verzamelt om 16.45 uur op het veld
    Casper, Iloy, Joost, Lars, Rix
    Elise, Joy, Sylvana, Yagmur
    Reserve: Rona, Servais
    Coaches: Eva, Daphne, Jiska, Tim

    B1 verzamelt om 8.45 uur op het veld
    Daan, Finn, Samuel, Servais
    Alyssa, Elisa, Esmee, Iza, Lisa
    Reserve: Tygo
    Coaches: Jennifer, Sander, Manoe

    B2 verzamelt om 13.15 uur in de Blinkerd
    Deniel, Niels, Tygo
    Anouk, Rona, Tessa
    Reserves: Timo, Julian, Noa, Caitlin
    Coaches: Quint, Peter

    C1 verzamelt om 9.00 uur op het veld
    Timo, Julian, Milan, Sean
    Caitlin, Eloïn, Noa, Yitte
    Reserve: Niels, Anouk
    Coaches: Maurice, Eelko, Boyd, Kirsten


    C2 is vrij

    D1 verzamelt om 10.00 uur op het veld
    David, Gino, Jaimy, Owen, Tygo
    Sabiya, Aisha, Kaylee, Sophie
    Coaches: Mick, Mike

    D2 verzamelt om 11.45 uur in de Sportcampus Zuiderpark
    Chiel, Rohan, Thomas C, Thomas K, Marijn
    Amy, Jackie, Lara, (Romaisa niet)
    Reserve: Laura
    Coaches: Stefaan, Tijn, Tijn


    E1 verzamelt om 8.45 uur op het veld
    Glenn, Kick, Amy, Milou
    Reserve: Quinn
    Coaches: Zoë, Tess


    E2 verzamelt om 9.00 uur op het veld
    Lucas, Siebe, Djalisa, Laura, (Quinn bij E1)
    Reserve: Nikkie
    Coaches: Eric, Do

    E3 verzamelt om 8.00 uur op het veld
    Bruce, Jayden, Jylainah, Nikki, Sterre, Amy
    Coaches: Mark, Anne

    E4 is vrij

    E5 verzamelt om 9.45 uur in de Sportcampus Zuiderpark
    Jonah, Roos, Felize, Stacey, Zoë
    Coaches: Guido, Finn

    E6 verzamelt om 10.50 uur in de Sportcampus Zuiderpark
    Jonathan, Julian, Evi, Jasmijn, Mila
    Coaches: Friso, Sven, Servais

    F1 verzamelt om 9.45 uur in de Sportcampus Zuiderpark
    Duco, Lars, Timo, Famke, Chanel
    Coaches: Sanna, Iza

    F2 verzamelt om 9.00 uur op het veld
    James, Boaz, Brandy, Lilly, Romy, Stacy
    Coaches: Cindy, Isabel

    F3 verzamelt om 10.50 uur in de Sportcampus Zuiderpark
    Rens, Toby, Mirthe, Fiene, Elisa, Winand, Fleur
    Coaches: Bas