De veldcompetitie is nog niet voor alle teams afgelopen, maar de oefenwedstrijden voor de jeugd voor het komende zaalseizoen zijn inmiddels gepland.
Zet deze data alvast in de agenda!
Zaterdag 6 november 2021:
Team |
Wedstrijd |
Datum |
Tijd |
Waar |
D1 |
Achilles D1 – Die Haghe D1 |
Zaterdag 6 november 2021 |
11:15 uur |
Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal A |
F1 |
Achilles F1 – Die Haghe F1 |
Zaterdag 6 november 2021 |
10:00 uur |
Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal A |
Zaterdag 13 november 2021:
Team |
Wedstrijd |
Datum |
Tijd |
Waar |
A2 |
Ondo A2 – Die Haghe A2 |
zaterdag 13 november 2021 |
14:00 uur |
Sporthal De Hoekstee, Mercatorweg 50 in Hoek van Holland |
B1 |
Avanti B1 (HK) – Die Haghe B1 (HK) |
zaterdag 13 november 2021 |
11:45 uur |
Sporthal De Viergang, Sportlaan 1 in Pijnacker |
B2 |
Avanti B3 – Die Haghe B2 |
zaterdag 13 november 2021 |
13:00 uur |
Sporthal De Viergang, Sportlaan 1 in Pijnacker |
C1 |
Die Haghe C1 – Achilles C1 |
zaterdag 13 november 2021 |
10:45 uur |
Sporthal Zuidhaghe, Beresteinlaan 625-H in Den Haag |
C2 |
TOP/LITTA C5 – Die Haghe C2 |
zaterdag 13 november 2021 |
12:10 uur |
Sporthal De Korf, Sportdreef 8 in Sassenheim |
D2 |
Die Haghe D2 – Achilles D2 |
zaterdag 13 november 2021 |
09:30 uur |
Sporthal Zuidhaghe, Beresteinlaan 625-H in Den Haag |
D3 |
TOP/LITTA D6 – Die Haghe D3 |
zaterdag 13 november 2021 |
11:10 uur |
Sporthal De Korf, Sportdreef 8 in Sassenheim |
Dinsdag 16 november 2021:
Team |
Wedstrijd |
Datum |
Tijd |
Waar |
E1 |
Die Haghe E1 – Alo E1 |
dinsdag 16 november 2021 |
18:00 uur |
Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal B |
E2 |
Die Haghe E2 – Alo E3 |
dinsdag 16 november 2021 |
18:00 uur |
Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal B |
E3 |
Die Haghe E3 – Ondo E3 |
dinsdag 16 november 2021 |
18:00 uur |
Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal B |
Zaterdag 20 november 2021:
Team |
Wedstrijd |
Datum |
Tijd |
Waar |
A2 |
Achilles A2 – Die Haghe A2 |
zaterdag 20 november 2021 |
16:15 uur |
Sporthal Gaslaan 200 in Den Haag |
B1 |
Valto B1 (HK) – Die Haghe B1 (HK) |
zaterdag 20 november 2021 |
14:00 uur |
Sporthal Vreeloo, Veilingweg 16 in De Lier |
B2 |
Die Haghe B2 – Alo B1 |
zaterdag 20 november 2021 |
10:30 uur |
Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal B |
C1 |
Valto C1 (HK) – Die Haghe C1 (HK) |
zaterdag 20 november 2021 |
12:00 uur |
Sporthal Vreeloo, Veilingweg 16 in De Lier |
C2 |
Alo C2 – Die Haghe C2 |
zaterdag 20 november 2021 |
10:00 uur |
Sporthal Ockenburgh, Wijndaelerduin 27 in Den Haag |
D1 |
TOP/LITTA D1 – Die Haghe D1 |
zaterdag 20 november 2021 |
11:10 uur |
Sporthal De Korf, Sportdreef 8 in Sassenheim |
D2 |
Die Haghe D2 – Alo D1 |
zaterdag 20 november 2021 |
14:00 uur |
Sportcampus Zuiderpark, Breedtehal B |
D3 |
Ondo D3 – Die Haghe D3 |
zaterdag 20 november 2021 |
11:00 uur |
Sporthal De Hoekstee, Mercatorweg 50 in Hoek van Holland |
E1 |
HKV/OE E1 - Die Haghe E1 |
zaterdag 20 november 2021 |
09:00 uur |
HKV/Ons Eibernest, Steenwijklaan 16 in Den Haag |
E2 |
HKV/OE E2 - Die Haghe E2 |
zaterdag 20 november 2021 |
09:00 uur |
HKV/Ons Eibernest, Steenwijklaan 16 in Den Haag |
E3 |
Alo E2 – Die Haghe E3 |
zaterdag 20 november 2021 |
09:00 uur |
Sporthal Ockenburgh, Wijndaelerduin 27 in Den Haag |
F1 |
KVS F1 – Die Haghe F1 |
zaterdag 20 november 2021 |
09:00 uur |
Sporthal De Blinkerd, Seinpoststraat 150 in Den Haag |
F2 |
HKV/OE F1 – Die Haghe F2 |
zaterdag 20 november 2021 |
09:00 uur |
HKV/Ons Eibernest, Steenwijklaan 16 in Den Haag |